peugeot_3008_1605styp_215_jpg

Onderhoud & reparaties

Een betrouwbare garage voor al het onderhouds- en reparatie-werk aan uw auto. Tegen een eerlijke prijs.

Lees meer

Verzekeringen & Financiering

Een autoverzekering waarop u kunt vertrouwen. Sluit hem bij ons af! Nu rijden, straks betalen? Wij financieren uw auto.

Lees meer

Afspraak maken

Maak online een afspraak! Vul eenvoudigweg ons formulier in en wij nemen spoedig contact met u op.

Lees meer

Het team van Autobedrijf Jansen Arnhem staat voor u klaar!

Tijdens een bezoek aan ons bedrijf, telefonisch of via mail, helpen wij u graag persoonlijk. Of
het nu gaat om een reparatie, advies bij aanschaf van een auto of gewoon een lampje vervangen.


Afdeling Verkoop

 Jos Jansen TeamJansen Arnhem v1 Jos Jansen
Directeur
jos@jansenarnhem.nl
    
       
Wim Jansen TeamJansen Arnhem v12 Wim Jansen
Directeur
wim@jansenarnhem.nl
   
       
 Rein Jansen TeamJansen Arnhem v13 Rein Jansen
Autoverkoop-adviseur
rein@jansenarnhem.nl
    
       
Hans Kennis TeamJansen Arnhem v14 Hans Kennis
Autoverkoop-adviseur
hans@jansenarnhem.nl
   
       
 Pauline Jordens TeamJansen Arnhem v15 Pauline Jordens
Autoverkoopadministratie
Pauline@jansenarnhem.nl
   
       
       
 Afdeling Administratie      
       
Andre van Rumpt TeamJansen Arnhem v18 Andre van Rumpt
Boekhouding
andre@jansenarnhem.nl
   
       
Marieke Ederveen TeamJansen Arnhem v19 Marieke Ederveen
Administratie
administratie@jansenarnhem.nl
   
       
       
Afdeling Werkplaats Citroën      
       
Paul Gerritsen TeamJansen Arnhem v17 Paul Gerritsen
Receptie Citroën
paul@jansenarnhem.nl
   
       
Jimmy Wanders TeamJansen Arnhem v116 Jimmy Wanders
Werkplaats Citroën
   
       
Ronald van Tongeren TeamJansen Arnhem v111 Ronald van Tongeren
Werkplaats Citroën
   
       
       
Afdeling Werkplaats Mazda      
       
Alfred Adriaensen TeamJansen Arnhem v16 Alfred Adiaensen
Receptie Mazda
jos@jansenarnhem.nl
   
       
Geert Hoebink TeamJansen Arnhem v112 Geert Hoebink
Werkplaats Mazda
   
       
Jan Dekkers TeamJansen Arnhem v115 Jan Dekkers
Werkplaats Mazda
   
       
Henk Eleveld TeamJansen Arnhem v114 Henk Eleveld
Werkplaats Mazda
   
       
Jeffrey van Dreven TeamJansen Arnhem v110 Jeffrey van Dreven
Werkplaats Mazda
   

 

 

Actueel

  • Pech onderweg?

    14-08-2019

     

    Niets is zo frustrerend als pech hebben tijdens uw vakantie... 

    Dan wilt u maar 1 ding, dat het zo snel mogelijk wordt opgelost .
    Met de

    ...

Aangesloten

Logo JansenArnhem

bovag-aangesloten-zijbalk

 

logo liggend hetautoservicenetwerk

 

facebook breed

 


jansen arnhem

Vlamoven 28 6826 TN Arnhem

Tel:026 364 8888

info@jansenarnhem.nl

staticmap

Social Media

Volg ons ook op de social media

   icon-facebook icon twitter

PCA: Gewoon Goed!

Lees meer

Waarom PCA?

  • Service hoog in het vaandel

  • Groot aanbod occasions

  • Persoonlijke service

  • Klant is koning

  • Beste prijs

PCA nieuwsbrief

Vul uw e-mail adres in om onze nieuwsbrief te ontvangen:

E-mail adres:

Wij gaan zorgvuldig met uw gegevens om, zie onze privacy policy aan de onderzijde van deze pagina.

pca-airco-ventilatie

pca-voordelig-veilig